Historia TRIADY IMEX sięga początku burzliwych lat dziewięćdziesiątych. Na przełomie lipca i sierpnia 1993 roku, trzy osoby wywodzące się z nieistniejącej już Spółdzielni Pracy WENUS, utworzyły spółkę cywilną o nazwie: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TRIADA IMEX.  W początkach działalności Spółka zajmowała się importem i dystrybucją kosmetyków do włosów i chemii gospodarczej, będąc w Polsce wyłącznym przedstawicielem firm:
- MIERAU GmbH  -  producenta kosmetyków i innych preparatów w postaci spray
- EWALD KOSMETIK GmbH – producenta kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Nieustabilizowany rynek, żywiołowy rozwój tzw. „importu walizkowego” skłonił wspólników do poszukiwania nowych dziedzin działalności. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie zdobyte w produkcji i sprzedaży mebli dla zakładó w fryzjersko- kosmetycznych oraz szerokiej gamy krzeseł biurowych,  a także uwzględniając potrzeby rynku, wspólnicy  od połowy 1995 r. zainteresowali się meblami biurowymi.

Wtedy właśnie rozpoczęła się  współpraca  z  Fabryką Mebli BALMA. Obecnie BALMA SA to główny partner Spółki, działającej jako regionalny autoryzowany przedstawiciel handlowy na terenie Poznania i Wielkopolski.

W działaniach dnia dzisiejszego oraz perspektywicznie,podstawowym celem Spółki jest kompleksowe wyposażenie obiektów i biur oraz kompleksowa obsługa klientów, zaczynająca się od konsultacji, doradztwa i projektowania po realizację polegającą na kompletacji, dostawie, montażu mebli w miejscach docelowych, a po zakończeniu dostaw, serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

 

Na skróty

Pobierz katalog Realizacje Strefa

Wyszukaj produkt